ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
komentarze
komentarzy: 6

Moniur Moniur 2015-02-02 23:21:28 moderacja
Smutne to i dlaczego On a nie ja majac 4 x wiecej lat jak On i w wieku 23 lat zostal wlasnie powolany On a nie ja ?? Wielkie brawa dla Masovi Maszewo za pamiec o koledze i organizacji wlasnie III Memorialu im.Michala Slezaka i widac z tego, ze kibice i mieszkancy Maszewa co do tego sa zgodni bez zadnego ale !! Dobrej pilki zycze i wielki szacun dla Was Maszowiacy za pamiec o zmarlym koledze :)
kichu kichu 2015-02-04 19:23:46 moderacja
Sprawy organizacyjne: parking dla uczestników i kibiców będzie na boisku szkolnym przy SP Maszewo (na przeciwko Polo-Marketu)

tekst dodany: 2015-02-04 19:24:32
Wejście na halę od strony Ośrodka Kultury i Sportu
MichalSzczecin MichalSzczecin 2015-02-05 14:52:40 moderacja
Grał w Stali Szczecin wiec i oni by mogli zagrac w tym turnieju.
tasia tasia 2015-02-05 15:05:48 moderacja
Mogliby. Nawet grali w pierwszym memoriale. W zeszłym roku nie znaleźli możliwości przybycia. Niestety. W Memoriale Michała grają ekipy, które chcą tu być - nic na siłę. Więc Stali w tym roku nie ma.
MichalSzczecin MichalSzczecin 2015-02-06 14:55:29 moderacja
Racja tasia nic na sile
WpV WpV 2015-02-07 16:59:42 moderacja
Wygrała Ina Goleniów, w finale pokonując Masovię Maszewo w rzutach karnych (w meczu 1:1, w karnych 3:2).
komentarzy: 6
dodaj komentarz
Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym.

Redakcja ligowiec.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

III. Memoriał im. Michała Ślęzaka
data: 07-02-2015 10:00
miejsce: Hala Miejska w Maszewie

Michał Ślęzak - rozpoczynał przygodę z piłką w trampkarzach Masovii Maszewo. W wieku juniora trafił do szkoły sportowej w Szczecinie gdzie kontynuował naukę gry w Stali Szczecin w drużynach WLJ, z którymi zdobywał wielokrotnie mistrzostwo województwa i brał udział w mistrzostwach kraju juniorów. Po powrocie do Masovii był ważnym ogniwem zespołu, z którym wywalczył awans do V ligi. W 2011 roku w rundzie jesiennej zasilił szeregi goleniowskiej Iny grającej w IV lidze gdzie także zdobył uznanie. Michał był trenerem oraz animatorem sportu - w Masovii Maszewo prowadził drużyny młodzieżowe, dwukrotnie organizował rozgrywki Maszewskiej Ligi Piłki Nożnej, zorganizował Nocny Turniej Piłki Nożnej.
Niestety Michał zmarł w tragicznym wypadku samochodowym - 16 września 2011 roku w wieku 23 lat.
+ fotki + video + relacja

imprezę polecają
poleca osób: 3
saperdinho tasia
WpV

video
fotorelacje
pokaż wszystkie zdjęcia (62)
tasia (62)
relacje
Zwycięstwo Iny w III. Memoriale Michała Ślęzaka (kichu)
W sobotę III Memoriał Michała Ślęzaka (kichu)
 
top komentarze
newsy:
4 » Czas na baraże
mecze:
19 » Pogoń Barlinek-Wieża Po »
17 » Pogoń Wierzchowo-Orzeł  »
8 » Hajka Zegrze Pomorskie- »
8 » Dąb Dębno-Darłovia Darł »
4 » Hubertus Biały Bór-Zawi »
4 » Dęby Rogowo-Myśla Dargo »
4 » Orzeł Łoźnica-Masovia M »
4 » Stal Szczecin-Rega Trze »
3 » Zawisza Grzmiąca-Klucze »
3 » Polonia Płoty-Dąbrovia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 32
statystyki portalu
• drużyn: 3163
• imprez: 157277
• newsów: 78829
• użytkowników: 81702
• komentarzy: 1191432
• zdjęć: 921030
• relacji: 40891
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2025 - by ligowiec team
Polityka Cookies